Správa IT a počítačových sítí

Můžete nám svěřit celé IT nebo jen některé procesy, rozsah spolupráce je pouze na Vás. Naši specialisté mají s informačními a komunikačními technologiemi víc jak 20 let zkušeností.
Image
Návrh, realizace a správa LAN (WAN)

Návrh, realizace a správa LAN (WAN)

Vypracování dokumentace. Natažení kabeláže (metalické i optické rozvody), instalace datových zásuvek, zakončení kabelů v datových zásuvkách i serverovně a další práce. Monitoring lokální sítě a testy funkčnosti. Komunikace s dodavateli při závadě na komunikační infrastruktuře. Zajistíme všechny činnosti, které jsou potřeba pro bezpečné připojení k internetu.
Správa koncových stanic

Správa koncových stanic

Instalaci a konfiguraci PC/NB, tiskáren, skenerů a jejich následnou údržbu. Aktualizace operačních systémů. Zajištění kompletní antivirové ochrany. Instalace aktualizací softwaru.
Image
Image
Správa serverů

Správa serverů

Odhalíme případné problémy dřív, než by měly negativní vliv na chod firmy. Zajistíme preventivní prohlídku a údržbu v místě instalace, která obsahuje kontrolu a odborné vyčištění jednotlivých komponentů i další služby. Nastavíme antivirovou ochranu všech serverů. Navrhneme zálohovací plán.

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

Vyplňte formulář a my se vám ozveme